3 i 4 Runda ROK Cup Poland – Bydgoszcz 22-23.04.2016

17

Kajetan Gawron ma za sobą kolejny, pracowity weekend. Piątek i sobotę poświęcił na zmagania kolejnych dwóch odsłon serii ROK CUP POLAND. Tocząc zaciekłe pojedynki, Kajetan dostarczał widzom ogromnych emocji. Na Bydgoski tor, Kajetan przybył jako lider klasyfikacji generalnej BABY ROKA. Presja związana z chęcią utrzymania prowadzenia, po wygranej w Toruniu dodatkowo wywierała wpływ na młodziutkiego kierowcę. Wolne treningi rozpoczął już we środę. Wszystko to, by podczas zawodów móc zaprezentować jak najlepszą dyspozycję.
Przygotowania nie poszły na marne, co potwierdza 7 miejsce Kajetana w piątkowym półfinale. W finale atakuje go Kacper Turoboyski. Wykorzystując posiadane doświadczenie Kajetan utrzymuje wywalczoną pozycję, podsumowując rundę także 7 lokatą.

Sobotnie wyścigi Kajtek inauguruje 9 rezultatem czasówki. W półfinale przesuwa się oczko w górę. W finale uczestniczy w szeregu pojedynków, w wyniku których wraca na 9 lokatę.
W klasyfikacji generalnej Kajetan spadł na 5 lokatę, lecz jak sam zapowiedział, 14-15.05 na torze „Poznań” walczył będzie o jak najlepszy wynik, zapewniający awans.

Skomentuj

Możesz używac znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>